HİZMETLERİMİZ

İnşaat Kalıp ve İskele Hizmetleri

Beton altı iskeleleri, güvenlikli dış cephe iskeleleri üretimini gerçekleştiren firmamız, aynı zamanda bu ürünlerin yerinde montaj ve demontaj hizmetini de vermektedir.

Güvenlikli dış cephe iskele ürünlerimiz, Ø48 x 3 mm borudan imal edilmekte, standart olarak 250cm ara açıklığı bulunmaktadır. Çapraz gergi ve korkuluklar Ø34 x2.5 mm borudan üretilmektedir.

Yürüme yolları ve çıkış platformları ise 1.5 mm kalınlığında sac malzemeden üretilmektedir.

Ana çerçeve, krikolu ayak, dört yollu başlık ve çapraz gergilerle ayarlanmaktadır. 

Projeye göre istenilen ölçülerde ve ebatlarda talepleriniz karşılanmaktadır.


Çelik Konstrüksiyon ve Taahhüt Hizmetleri

Endüstriyel yapıların gereksinim duyduğu tüm çelik konstrüksiyon işleri, çelik karkas işleri, yapısal çelik ve hafif çelik yapıları, robot kontrol ve otomasyon kabinleri, kimyasal tank, basınçlı tanker ve kaplar ile bu tür ürünler için gerekli tüm çelik yapı elemanlarının üretimi, montajı, kaynak ve boya işlerini gerçekleştirmektedir. 

Ayrıca, yine endüstriyel tesisler, petrol rafineleri, kimyasal ürün üreten fabrikalar için, her türden depolama tank ve siloları, su ve kimyasal tankları, gözetleme ve aydınlatma kuleleri, çelik veranda ve teraslar, korkuluk ve yürüme yollarının da üretimi ve yerinde montaj ve gerekirse bakım işlemlerini de yapmaktayız.


Fason CNC Parça Üretimleri


Kendi üretimimiz olan ürünlerin dışında, otomotiv, makine, savunma sanayi, gemi inşa sanayi gibi alanlarda faaliyet gösteren firmalara fason olarak CNC parça üretimi gerçekleştirmekteyiz.

Firmamızda bulunan 3-eksen CNC dik işleme merkezleri ve CNC torna makinelerimiz ile istenen ölçü, kalite ve adette ürün üretebilmekte, talep edilirse, ürünlerin kalıplarını da yine kendi bünyemizde üretebilmekteyiz.